PK — Nadanie lenna (Monderia — Maikowski)

Elderlandzki publikator aktów prawnych.
Awatar użytkownika
Edward II
Posty: 65
Rejestracja: 7 sie 2010, 21:59
Numer GG: 8606140
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre
Kontakt:

PK — Nadanie lenna (Monderia — Maikowski)

Post autor: Edward II » 15 lis 2016, 16:28

PROKLAMACJA KRÓLEWSKA
z dnia 15 listopada 2016 roku

My, Edward, Król Dreamlandu i Elderlandu, Król Scholandii, Najwyższy Zwierzchnik Furlandii i Luindoru w Unię Saudadzką scalonych, Morlandu, Surmali i Weblandu, Suzeren Monderii, Luskanii, Gorandii i Tanequetilu, Najwyższy Zwierzchnik Sił Zbrojnych, Wielki Mistrz Heroldii Obu Królestw, etc.

I. Nadajemy Jego Ekscelencji Janowi Dagobardowi von Maikowskiemu ziemie Księstwa Monderii w dziedziczne lenno i osaddamy na tronie książęcym.

II. Dziedzicem lenna będzie następca wyznaczony przez Księcia w drodze postanowienia i posiadający dowolny tytuł honorowy. W przypadku wygaśnięcia Domu Książęcego lenno wraca do Domeny Królewskiej.

III. Król może odebrać lenno, przekazując je innej osobie, w razie ustania obywatelstwa Księcia, co najmniej dwumiesięcznego braku kontaktu, jak również z innych przyczyn uznanych za dostatecznie ważne. Decyzja w tym względzie stanowi wyłączną prerogatywę Korony.

IV. Zobowiązujemy Księcia Monderii do złożenia przysięgi lennej oraz do szczególnej dbałości o dorobek kulturowy Księstwa i jego infrastrukturę informatyczną.

V. Proklamacja jest skuteczna z chwilą ogłoszenia.

  • (-) Edward, r.

Zablokowany

Wróć do „Monitor Elderlandzki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość